coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDünyanın En Büyük Dijital Varlık Yöneticisi Grayscale'den Solana (SOL) Adımı!

Dünyanın En Büyük Dijital Varlık Yöneticisi Grayscale’den Solana (SOL) Adımı!

Kripto para dünyasının en büyük şirketlerinden biri olan Grayscale, resmi bir Solana duyurusu yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi olan Grayscale Investments, Grayscale Solana Trust’ın artık GSOL sembolü altında OTC piyasalarında işlem görmeye başladığını resmi olarak duyurdu.

Bu tröst, yatırımcıların Solana’nın fiyat hareketlerine maruz kalmalarını sağlayan bir yatırım aracı olarak piyasaya sürüldü. Kurumsal yatırımcılar direkt olarak SOL satın almadan SOL fiyatına yatırım yapabilecek.

Tröst, Kasım 2021’den bu yana akredite yatırımcılara özel bir satış işlemi sundu. 14 Nisan 2023 itibarıyla GSOL’ün tedavülde 304.427 adet hissesi bulunuyordu. Tröstün özel satışı yoluyla oluşturulan hisseler, yasal bir yıllık elde tutma süresinin ardından kamu piyasasında satılmaya uygun hale gelecek.

İlgili Haber  Çinli Dev Şirket Tencent ile Bu Altcoin Arasında Ortaklık Açıklandı! Fiyat Tepki Veriyor!

Grayscale, Basic Attention Token (BAT), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Filecoin (FIL), Horizen (ZEN), Litecoin (LTC), Livepeer (LPT), Stellar Lumens (XLM) ve Zcash’e (ZEC) maruz kalma sağlayan tek varlıklı yatırım ürünleri de dahil olmak üzere halka açık kotasyonlara sahip toplam 16 ürün sunuyor.

Şirketin çeşitlendirilmiş ürünleri arasında Grayscale DeFi Fund, Grayscale Digital Large Cap Fund ve Grayscale Smart Contract Platform Ex-Ethereum Fund bulunuyor.

Buna ek olarak Grayscale’in açıklamasına göre GSOL, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) kayıtlı değil ve 1934 tarihli Menkul Kıymetler Borsası Kanunu tarafından zorunlu kılınan belirli açıklama ve diğer gerekliliklere tabi olmamakla birlikte OTC Piyasalarının Alternatif Raporlama Standartlarına tabi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları