BitcoinHaberler

Dünya’nın En Büyük Varlık Yöneticisi Blackrock: “Bitcoin ile Uğraşmaya Başladık”

Blackrock artık oyunda.

Dünya’nın en büyük varlık yöneticisi Blackrock’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvuru yaparak, fonlarının bir kısmının Bitcoin işlemlerinde kullanımı için SEC’ten onay istediğini aktarmıştık.

Blackrock’un yönetimi altında 7.81 trilyon dolar değerinde varlık olduğu için bu haber yatırımcıları heyecanlandırmıştı.

İlgili Haber
BlackRock, Bitcoin için Kolları Sıvadı! Piyasa Değeri BTC'nin 12 Katı!

Şirketin baş yatırım sorumlusu Rick Rieder bugün CNBC’de katıldığı Squawk Box programında Bitcoin’e bakış açıları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bitcoin ile “uğraşmaya başladık” diyen Reider şunlar aktardı:

“Biraz uğraşmaya başladık. Bana göre teknoloji gelişti ve artık bir çok insanın Bitcoin’in portföyün bir parçası olması gerektiğini düşünüyor.”

Enflasyondan korunmak için faiz oranlarının işlevsel ve reel ekonomiye uygun olmadığını aktaran Reider, bu korumadan yararlanmak için kripto para birimlerini çeşitlendirmenin mantıklı olduğunu düşünüyor.

Portfoyün yüzde kaçının kripto para olması gerektiğine ilişkin soruya kesin bir cevap verilemeyeceğini düşünen Reider, portföyün geri kalanına ve riskinize göre bu oranın değişeceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu