Altcoin

Dünyanın İlk Kripto Para Odaklı Televizyon Şovu Geliyor!

Entourage'in yapımcısından yeni adım!

Amerikanın en ünlü televizyon yapımcılarından olan Rob Weiss, aktarılan son dakika gelişmesine göre dünyanın ilk kripto para odaklı televizyon programını yapmaya hazırlanıyor.

Weiss tarafından aktarılan bilgilere göre söz konusu televizyon programındaki karakterlerin birçoğu farklı para tanımlarına sahip ve bunlara kripto para da dahil.

Weiss, Kendi Kripto Para Şovunu Yapıyor

Para birimi dünyası hızlı bir şekilde değişiyor ve “Hold on Dear Life” isimli program hem buna değinip hem de izleyicileri eğlendirecek.”

Şovun ilginç bir şekilde lider kripto para birimi Bitcoin yerine NFT’lere odaklanacağı da vurgulandı.

Aktarılan bilgilere göre teknoloji kurucusu rolündeki Mel, merkezi güçlerle savaşacak ve bu konuda NFT’leri kullanacak. Aslında kripto paralarla ilgili ilk televizyon programı ve senaryosu Beacon Pictures tarafından mart ayında duyuruldu ancak hazırlanmadı.

Hold On Dear Life isimli programın odak noktası ise sadece kripto paralar olmayacak. Programın kendine özel bir Ethereum ağı tabanlı tokeninin olacağı bile vurgulandı.

10 bölümlük dizinin aynı zamanda her bölümüne özel NFT de piyasaya süreceği belirtiliyor. Direkt olarak NFT odaklı olan bu dizinin nasıl bir etki yaşatacağı bilinmese de zaten son dönemin en popüler olgularından olan NFT’lerin kesinlikle bununla daha popüler bir hal alacağı söylenebilir.

Kripto paraların kabulü ve tanınması da bu kapsamda daha çok artabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu