BitcoinHaberler

“Eat BCH” Bitcoin İle İnsanların Hayatını Kurtarıyor

Venezuela işsizliği, ekonomisindeki çöküşleri, çalkantılı piyasası ile bilinen bir ülke. Son zamanlarda ortaya çıkan bir hayır kurumu ve kendilerine Eat BCH ismini veren bu destek kuruluşu ülkenin para biriminin çok değersiz olduğunu ve yardım yapmak için Bitcoin desteği aldıklarını belirtiyor.

“Eat BCH” Bitcoin Cash Desteğiyle Yardım Ediyor

Ülkenin para birimi Bolivar. Ve bu ülkenin ekonomisini güçlendirmeye yetecek güçte bir para birimi değil. Hal böyle olunca ülkenin yoksul halkına yardım eli uzatan kuruluşların başında bulunan Eat BCH çareyi Bitcoin Cash dünyasında buluyor.

Kurum içinde Bitcoin toplanıyor ve bu birikimler ile halka yeniden dönüşümlü olarak yardımlar yapılıyor. “Bizim eşten eşe nakit sisteminden yemeğe uzanan bir zincirimiz oldu.” sözleri ile topluluğa çok teşekkür ettiklerini de bildiriyorlar.

Yapılan Her Yardım Belgeleniyor

Yardımların nereye nasıl ulaştırıldığı konusunda hem halkı hem yardım yapanları hem de takipçilerini bildiren Eat BCH kuruluşu takipçileri için de toplu olarak şu resmi açıklamayı yapma gereği duymuş:

“Bu proje sadece kripto paralarla neler yapılabileceğini değil aynı zaman BCH topluluğunun ne kadar cömert olduğunu da gösterdi. Annelere yardım paketlerini ulaştırıyoruz. Bu kadınların bakmakla yükümlü oldukları en az bir çocukları var ve BCH yardımları hayatlarını gerçekten çok kolaylaştırdı. Hepinize teşekkür ediyorlar.”

Yapılan yardımlar 8 BCH gibi görünüyor. Çok büyük bir para olmasa da ülkede 100 doların bile servet olduğunu belirtmek gerekir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu