HaberlerKripto Para

eBay Dijital Cüzdan Çıkaracak!

eBay bugünkü toplantısında kripto paralar ile ilgili özel bir açıklama yapmadı.

Dünyanın en büyük e-ticaret devleri arasında yer alan eBay şirketin yeni ödeme şekilleri ile ilgili bugün gerçekleşen toplantısını işaret etmişti.

eBay, merakla beklenen bugünkü “Yatırımcı Günü” etkinliğinde bir dijital cüzdan sunumu yaptı.

Sunumu yapılan dijital cüzdanının 2022 yılının ikinci çeyreğinde kullanıma hazır olacağını belirten şirket, kripto para ödemelerinin kabul edilip edilmeyeceği ile ilgili özel bir açıklama yapmadı.

İlgili Haber
E-Ticaret Devi eBay'den Bitcoin Açıklaması Gelebilir! İşte Toplantı Saati

eBay CEO’su Jamie Iannone şirketin yeni ödeme şekilleri üzerinde çalıştığına dikkat çekerek konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Küresel ödemelerin kullanıma sunulmasını tamamladığımıza göre artık yeni ödeme şekillerine bakmaya devam edebiliriz.”

Söz konusu etkinlikte dijital cüzdan sunumu dışında şirketin kripto para birimleri ile ilgili planları hakkında da konuşuldu.

eBay Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek Mi?

eBay CEO’su Iannone, Şubat ayında yaptığı bir röportajda şirketin ilerleyen süreçte kripto para ile ödeme alıp almayacağı konusunda “Şu anda kripto kabul etmiyoruz, ancak, şirket olarak yeni ödeme şekillerini araştırıyoruz ve değerlendiriyoruz.” diyerek 10 Mart tarihini işaret etmişti.

CEO ayrıca şirketin, Z kuşağı ve Y kuşağı için pazaryeri olmayı hedeflediğini bunun için de kripto para ile ödeme kabul etme potansiyelini araştırdığını söylemişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu