Haberler

eBay Kripto Para Ödemesine İzin Verecek Mi?

eBay yeni reklamlarında sanal paralara vurgu yapıyor.

Kripto para birimlerinin gelecekte kabül oranlarının internet devlerinin kripto para kabul etmeye ve ödeme seçenekleri arasında buna yer vermeye başlaması ile birlikte başlayabilecek olduğu bilinmekte. Resmi olarak kripto para yasalarında bazı boşluklar olsa da e-ticaret sitelerinin büyük oranda sanal paralara olan bakış açısı ne çok iyi, ne de çok kötü değil.

eBay ise kripto para birimlerini ilk kabul edecek olan büyük internet sitelerinden biri veya ilki olabilecek durumda. Reklam afişlerinde ve reklam panolarında boy boy sanal paralara vurgu yapan ve bunu yakın zamanda eBay sitesine ekleyecek olduğunu açıklayan şirketin reklamcıları, bu konuda kesin bir bilgi vermedi ancak reklam panolarında sanal paralara yakından atıfta bulundular.

Yatırımcıların eBay tarafından ödeme seçeneği olarak kripto para birimlerinin eklenmesi gelecekte birçok insanın kripto paraları tercih etmesinde büyük bir rol oynayabilir. İnternetten alışveriş için kripto para birimlerinin aktif olarak kripto para birimi sahiplerince kullanılması piyasada bazı hareketliliğe ve aynı zamanda bazı iş alanlarının oluşmasına sebep olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu