Haberler

Efsanevi İkiz Grichka Bogdanoff Hayatını Kaybetti

"Bir Bogdanoff telefon ettiğinde ne olur?" meme'iyle tanınan kardeşler kripto dünyasında önemli bir yere sahipti.

Bogdanoff ikizleri: bir telefonla piyasaları manipüle eden ikizler! Herkes onları böyle tanıdı ancak aslında ünlü ikizleri bu kadar önemli kılan söz konusu memeden çok daha fazlasıydı. Fakat artık ikizlerden biri hayatta değil! Grichka Bogdanoff, Covid-19 virüsü nedeniyle yaşadığı komplikasyon sonucu 72 yaşında hayatını kaybetti.

Popüler bir kripto memine göre tek bir telefonla piyasayı değiştirebilen Igor ve Grichka Bogdanoff kardeşler, biri matematik diğeri ise fizik doktorası bulunan ve bir dizi sansasyonel estetik ameliyat sonrası tanınmaz hale gelen ikizler olarak tanınıyorlardı.

İlk olarak “Temps X” adlı televizyon programının yardımcı sunucuları olarak ün kazanan ikizler, kendilerine özgü görünümleriyle kısa zamanda akıllara kazınmışlardı.

Ancak ikizleri bu kadar tanınır hale getiren özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değildi. Kardeşlerin sahip olduğu söylenen bazı özellikleri şunlardı: Dünya ve ötesindeki uzaylılarla konuşmak, psişik güçlere ve 9.000’den fazla IQ’ya sahip olmak, bogdabot adı verilen özel nanobotları kontrol etmek, dünyadaki tüm genetik araştırma tesislerine sahip olmak ve Bitcoin’i tam olarak ne zaman satın aldığınızı bilmek ve piyasayı yönlendirebilmek.

Ünlü ikizler bir dönem Satoshi tartışmalarının bile içinde yer almışlardı. Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin oluşturmasına yardım ettiklerini iddia eden ikizler, kaynak kodun bir kısmının hazırlanmasında etkin rol oynadıklarını söylemişlerdi. Ancak kripto dünyasının aklında en çok “Bir Bogdanoff telefon ettiğinde ne olur?” sorusuyla hatırlanacaklar şüphesiz:

He didn’t dump it – YouTube

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu