Bitcoin

Ekonomiler Krize İlerliyor: Bitcoin’e Talep Artış Gösteriyor

Ekonomik büyük bir krize az bir zaman kalmış olabilir.

ABD, İtalya, İspanya, Almanya ve Türkiye gibi ülkelerde ekonomi her dakika değer kaybediyor. Türkiye ekonomisinin bu son günlerde milyarlarca lira ekstra harcamalar yapmak zorunda kalması ve hükümetin harcadığı paranın gelecek dönemde daha fazla bütçe açıklarına sebep olacağı bilinen bir gerçek. Sadece Türkiye değil, diğer birçok ülkede durum aynı ve bütçe açıkları az da olsa görülecek.

Üretim yapılmazsa, fabrikalar kapalı kalır, ihracat ve ithalat sürdürülemezse sonucu ne olur? Kriz. Bugün 1 aydan daha uzun süredir kapalı olan fabrikalar, 1 aydan daha uzun süredir satış yapamayan ve sipariş veremeyen milyarlarca insan mevcut ve bu her geçen dakika ekonomilere kötü yansımakta.

Bitcoin daha çok talep görüyor

Kripto para birimi Bitcoin bugün artık birkaç güne oranla daha fazla talep görürken, çok fazla insan ise yatırımdan kaçınıyor. Çin merkezli yatırımlar biraz hareketlenirken, ABD merkezli yatırımlar ise sürekli Bitcoin için geriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu