EthereumKripto Para

Elon Musk Bitcoin İçin Yaptığı Yorumu Ethereum İçin de Tekrarladı: “Ne ona karşıyım ne de onun yanındayım.”

Tesla CEO'su Ethereum hakkındaki görüşlerini son tweetinde açıkladı.

Tesla CEO’su ve kurucu ortağı, ünlü girişimci Elon Musk, son attığı tweetle Ethereum hakkındaki görüşlerini paylaştı. Ethereum yatırımcısı olmadığını dile getiren Musk, Ethereum’a karşı da değilim, onun yanında da değilim diyerek 2. en değerli kripto para birimiyle ilgili tavrını açıkça ortaya koydu. Bunun yanı sıra Ethereum üzerine hiçbir şey de geliştirmediğini belirten Musk, söz konusu ifadelerini film yıldızı William Shatner’ın dün gönderdiği tweetine cevaben yayınladı.

Attığı tweetle kripto topluluğuna seslenen Shatner Vitalik, Buterin ve Elon Musk’ın Ethereum üzerine ne geliştireceklerine karar vermeye çalıştıklarını ancak uzun bekleyişinin sonuçsuz kaldığını, sonunda kendisinin bir şeyler yapmaya karar verdiğini belirterek “Bana katılın!” çağrısında bulundu.

Bitcoin yatırımının 0,25 BTC ile sınırlı olduğu bilinen Musk, 10 Ocak’ta yayınladığı bir tweetle “Bitcoin benim anahtar kelimem değil.” demişti ve yine 20 Ocak’ta kripto paralarla ilgili yaptığı bir açıklamasında ise Bitcoin için de aynı ifadeleri kullanarak ünlü kripto değeri ne desteklediğini ne de ona karşı durduğunu belirtmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu