Kripto HaberleriAltcoinElon Musk Darbesi, SHIB'i Durduramadı: Fiyat Bu Gelişme İle Toparlanıyor

Elon Musk Darbesi, SHIB’i Durduramadı: Fiyat Bu Gelişme İle Toparlanıyor

Takip et

Dogecoin (DOGE) kopyası olarak piyasaya sürülen ve neredeyse DOGE’u geçme noktasına kadar gelen Shiba Inu (SHIB), dün büyük bir darbe yedi.

SHIB fiyatı, bizzat SHIB projesinin arkasındaki isimlerden birisinin Twitter üzerinden Elon Musk’a soru sorması ile düşüş yaşadı.

Elon Musk’a elinde ne kadar SHIB tuttuğu sorulurken Musk buna acımasızca “hiç” cevabını verdi ve hem FLOKI hem de SHIB fiyatları ciddi bir düşüş yaşadı.

İlgili Haber
Son Dakika! Elon Musk, Bitcoin, Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Hakkında Konuştu!

SHIB Ekibi %1’lik Arz Yakımlarını Sürdürüyor

Bu düşüş ilk başta %20 gibi hissedilse de SHIB ekibi hemen karşı hamle yaptı. Watcher.Guru tarafından aktarılan bilgilere göre SHIB ekibi 900 milyon SHIB tokeni yaktı.

Sirkülasyondaki arzın %1’i her gün olarak yakılıyor ve SHIB fiyatı da buna her gün tepki vermeye devam ediyor.

24 Ekim tarihinde tüm zamanların rekorunu kırmayı başaran SHIB, bu sayede aslında gelen olumsuz Musk haberine rağmen ayakta kalabilmekte.

Buna ek olarak Ethereum Foundation kurucu ortağı Vitalik Buterin de daha önce kendisine gönderilen SHIB’in toplam arzının %50’sinin önemli bir kısmını yakmıştı.

Buterin, bu arzın %90’ını yakarken %10’unu bağış yaptı. Bu da aslında SHIB arzının şu an devamlı olarak azaldığını ve dip noktaya kadar çekildiğini göstermekte.

SHIB an itibarıyla 13. sırada yer alıyor ve 24 saat içerisinde %1.2 düşüş elde etti. SHIB’in 0,00004 dolar seviyesinin üzerine çıkması ise yeni bir FOMO başlatabilir.

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Dodge den milleti soydu şimdi shiba Dan soyacakbu adamı haber yapıp durmayin

mnbvb13

👍

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları