AltcoinBitcoinHaberler

Son Dakika! Elon Musk, Bitcoin, Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Hakkında Konuştu!

Elon Musk kısa sürede pek çok soruyu yanıtladı.

Elon Musk Dogecoin’deki blok süreleri, NFT uygulamaları, Ship ve Floki  hakkında soru soran takipçilerine yanıt verdi.

Konuşmalar şu şekilde gelişti:

“Tesla in the Gong: Dogecoin ekibi ile yakın zamanda bir etkileşiminiz oldu mu? Yol haritası özelikle de NFT entegrasyonu umut verici.

Elon Musk: Yakın zamanda değil. Önemli olan ücretleri düşürmek, blok boyutunu artırıp blok süresini azaltmaktır. Fiili katman 2 olarak çalışan tek katmanlı bir ağ en basit çözüm gibi görünüyor.

Shibetoshi Nakamoto: Evet. Dogecoin’in hızlı, ölçeklenebilir ve gönderilmesinin ucuz olması, olması gereken tek şey. NFT’leri veya diğer jetonları veya her neyse barındıran başka bir blok zincir olması gerekmiyor.

O noktaya ulaşmak için gereken teknoloji karmaşıktır, ancak bu yardımcı program basit ve gereklidir – sadelikte güzellik vardır.

Elon Musk: %100

itsALLrisky: Katman 1’i optimize etmenin, Katman 2’yi ölçeklendirmekten daha değerli olduğunu söylediniz.

Dogecoin burada ortaya koyduğun hedeflere ulaşırsa, bir değişim aracı olarak Lightning Network gibi bir şeyden daha pratik ve verimli olabileceğini düşünüyor musun?

Elon Musk: İhtimal dahilinde. Bitcoin, nispeten düşük bant genişliği ve yüksek gecikme süresinde tasarlandı. Her ikisi de önemli ölçüde gelişmeye devam ederse, ikinci bir katmana ihtiyaç duyulmadığı bir noktaya ulaşacağız.

Shiba Inu: Hey Elon Musk, ne kadar Shib tutuyorsun?

Elon Musk: Hiç

Salif Cybertruck or Bust: Floki hakkında ne düşünüyorsun?

Elon Musk: Merakımdan, “Bitcoin, Ethereum & Doge” adlı bazı ascii hash dizileri edindim. Bu kadar. Daha önce de söylediğim gibi, çiftliği kriptoya yatırmayın! Gerçek değer, herhangi bir biçimde para değil, ürün inşa etmek ve diğer insanlara hizmet sunmaktır.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu