binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinElon Musk Yine Boş Durmuyor: Bu Kez "Scam Coin" Paylaşımı Geldi

Elon Musk Yine Boş Durmuyor: Bu Kez “Scam Coin” Paylaşımı Geldi

Milyarder Elon Musk, X üzerinden yaptığı paylaşımlarda kripto para dünyasına da gizemli mesajlar vermeye devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, kripto para dünyasıyla dirsek temasında bulunmaya devam ediyor.

Daha önce Bitcoin’in elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın satışlarında kullanıp sonra çevresel endişeler nedeniyle vazgeçen milyarder isim, bu kez ilgi çekici bir paylaşımda bulundu.

Musk, kripto para piyasasında sayısı artan dolandırıcılık coinlerine (scam coin) dair bir paylaşımda bulundu ancak paylaşımında bir kinaye bulunuyordu.

Musk, dolandırıcılık coinlerinin yeniden pazarlanmaya başladığını, bunlardan birinin de sirkülasyonda 27 trilyon coini bulunan, sınırsız bir toplam arza sahip olan, sadece bir node’u olan, toplam arzın %25’inin son altı ay içerisinde mint edildiği, en büyük %1 cüzdanın toplam arzın %30’unu elinde bulundurduğu bir coin olduğunu söyledi.

Musk bu açıklamasında aslında ABD dolarını kast ediyordu ve ABD dolarının aslına bakılırsa dolandırıcı bir memecoinden farksız olduğunu ima ediyordu.

İlgili Haber  Binance'te Listeli Altcoin, Büyük Bir Güncellemeden Geçeceğini Duyurdu!

Elon Musk zaman zaman bu tür açıklamalarıyla tanınıyor ve mevcut Biden yönetiminin ekonomi politikalarını sık sık eleştiriyor. Musk gün içerisinde de PEPE içeren bir paylaşımda bulunmuş ve altcoinin fiyatında volalitenin artmasına sebep olmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail