Kripto HaberleriAltcoinElon Musk'a Dogecoin Suçlaması!

Elon Musk’a Dogecoin Suçlaması!

Bitcoin maksimalisti Elon Musk'ı borçlarını ödemeyebilmek için Dogecoin'i pumplamakla suçladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Elon Musk, Twitter’ın mavi kuş simgesini Dogecoin (DOGE) simgesi ile değiştirdikten sonra DOGE’de büyük bir yükseliş yaşandı.

DOGE’deki bu yükseliş yatırımcılarını memnun ederken popüler Bitcoin (BTC) maksimalisti Jimmy Song Elon Musk’ı suçladı.

Twitter’dan paylaşım yapan Song, DOGE destekçisi Musk’ı Twitter borcunu kapatmak için DOGE fiyatını pumplamakla suçladı.

Song, Musk’ın Dogecoin desteğinin gerçek olmadığına ve bir takım borçlarını ödeyebilmek için bir oyun olduğuna inanıyor.

“Elon, Twitter borcunu ödeyebilmek için Doge’u pompalıyor.”

Song Musk’ın DOGE üzerinden oyun oynadığına inansa da Elon Musk’ın Dogecoin üzerindeki etkisi bir kenara itilemez. Zira Musk, 2021’den bu yana Dogecoin’in destekçisi olduğunu belirtiyor.

Kendisini “dogefather” olarak tanımlayan Elon Musk 2021 yılındaki boğa piyasasında da Dogecoin’i desteklemiş ve sert yükselişlere neden olmuştu.

Son 7 günde %28 oranında artış yaşayan DOGE, yazım esnasında 0,09789 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları