AltcoinHaberler

En Büyük Bitcoin Balinası: “Bu Altcoin Bana BTC’nin 2013’deki Halini Hatırlatıyor!”

Grayscale kurucusu ZEC paylaşımlarına devam ediyor.

Dün Biden’ın kripto para emirlerinin yayınlamasının ardından Bitcoin’de %10’luk bir ralli yaşandı.

Ancak hem ABD enflasyon verisine ilişkin çekinceler hem de Rusya ve Ukrayna arasındaki görüşmelerin olumlu geçmemesi risk iştahını düşürerek, fiyatı 40.000$’ın altında indirdi.

Kimi yatırımcılar Bitcoin ve altcoinlerde daha fazla düşüş beklerken, kimileri bu geri çekilmeleri alım fırsatı olarak  değerlendiriyor.

Bitcoin ve altcoinlerdeki dalgalanma devam ederken uhdesinde 643,572 Bitcoin bulunan Grayscale’in kurucusu Barry Silbert’tan bir altcoine ilişkin paylaşım geldi.

Daha öncede gizlilik coinlerinden Zcash‘e ilişkin paylaşımlarda bulunan ünlü kurucu, takipçilerine ZEC’in ilk 50 kripto para arasına girdiğini hatırlattı. Silbert ayrıca gizlilik coinlerinin popülaritesine dikkat çekti.

ZEC’in grafiğine baktığımızda haber saati itibariyle 139$ seviyelerinde olduğunu ve son bir haftada %30 oranında yükseldiğini görüyoruz. Bu zaman periyodunda Bitcoin’in %3’lük bir yükseliş yaşadığı dikkate alındığında oldukça pozitif ayrıştığını fark ediyoruz.

The Block’tan Frank Chaparro Silbert’ın ZEC paylaşımına yorum yapacak “Bu bana 2017’yi hatırlatıyor” dedi.

Bu yoruma kayıtsız kalmayan Silbert, “Komik. Çünkü ZEC bana Bitcoin’in 140 dolardan işlem gördüğü 2013 yılını hatırlatıyor.” dedi.

Her ne kadar Silbert ZEC konusunda bu kadar yükselmiş olsa da, daha önceki paylaşımları yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini hatırlatıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu