binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEn Çok Bitcoin Araması Kenya Ve Brezilya'da!

En Çok Bitcoin Araması Kenya Ve Brezilya’da!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchaincenter.net internet sitesi tarafından yapılan araştırma sonucuna göre Google.com’da en çok Bitcoin aramasının Afrika ve Güney Amerika’da yapıldığı açıklandı. 2017 yılından önce Bitcoin kelimesinin Google’da aranma hacmi son derece düşüktü ve 20 bin dolar rekorunu kırdıktan hemen sonra kripto para birimlerinin her biri Google’da daha fazla aranmaya başladı. ABD ve Avrupa ülkelerinde sürekli olarak daha fazla insan Google’dan kripto para birimlerini aradı ve bunun bir sonucu olarak daha fazla sayıda arama yapılmış oldu ve sonucunda daha fazla popüler trend listelerinde Bitcoin kelimesi kendisine büyük bir yer bulabilmişti.

ABD’de ve Avrupa’da devam eden araştırmalar sürekli olarak kripto para birimlerinin daha fazla sayıda arandığına işaret etmesine rağmen bugün Blockchaincenter.net adlı internet sitesinin açıkladığı verilerin son derece değişik olduğu görülüyor.

Blockchaincenter.net tarafından yapılan araştırma sonucuna göre kripto para birimi Bitcoin en çok sanılanın aksine ABD’de değil, Afrika ülkesi olan Kenya’da ve Güney Amerika ülkesi olan Brezilya’da aranmakta.

En çok aranan kripto para birimleri sıralaması ise, BTC, Bitcoin Cash ( BCH ), Cardano ( ADA ), dogecoin ( DOGE ), Ethereum ( ETH ), IOTA , Litecoin ( LTC ), Monero ( XMR ), XRP ve Tron ( TRX ) olarak açıklandı. Kenya’dan sonra en fazla aranma hacminin Nijerya ve Güney Afrika ülkelerinde görüldüğü sırasıyla %89.4 ve %89 aranma hacminin mevcut olduğu açıklandı. Kripto para birimleri kısa vadede daha fazla yatırımcının ilgisini çekerken, bu aramaların Google’da daha fazla sayıda insanın Bitcoin araması yapmasına sebep olduğu konusunda görüşlere yer veriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail