Kripto HaberleriAltcoinEn Son Ethereum Tarafındaki Santiment Verileri Ne Yöne İşaret Ediyor?

En Son Ethereum Tarafındaki Santiment Verileri Ne Yöne İşaret Ediyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son Santiment zincir üstü verilerine göre geçen yıldan bu yana en büyük ilk 10 Ethereum (ETH) Cüzdanı, toplam ETH Arzının %23.7’sine sahip konumda. Belirtilen cüzdanlardaki ETH artışı, Mart 2021’e oranla %4,3’ünü oluşturduğu paylaşılan grafikte gözlemlenmektedir.

İlgili Haber
Balinalar Piyasadan Ethereum Toplamaya Devam Ediyor! Veriler Ne Anlatıyor?

Teknik verilere baktığımızda; Ethereum (ETH) 15 Mart tarihinden bu yana yükselen bir trend çizgisi üzerinde hareketine devam etmekte olup, diğer bir taraftan önemli bir direnç bölgesi olan 3000 dolar direncini de kırmış bulunmaktadır.

Şu anda ise 3,100 doların üzerinde işlem görmekte. Önünde önemli bir direnç bölgesi olan 3,300 dolar ve 3,500 dolar seviyeleri üzerinde tutunması ve günlük kapanış yapması yükseliş trendinin devamı için önemli olacaktır.

Aynı zamanda bu direnç bölgeleri düşüşten sonra gelen MSB, yani market structure break bölgesine de denk gelmektedir. Buna ek olarak 3,800 dolar tepe noktası ve dip noktası 2,170 dolar bölgesi arasında bir range alanında hareketine devam ettiğini de görmekteyiz. Aksi durumunda; direnç bölgesinin kırılamamasında ise talep bölgelerinden biri olan orta band seviyesine yani  2,900 dolar bölgesine geri çekilme görebiliriz.

Cryptoquant ETH Exchange Out Flow verilerinde de olduğu gibi 15 Mart tarihinde outflow düşüklüğü ile eth tarafında da yükselişin gerçekleştiği görülen veriler arasındadır.

Piyasa geneline baktığımızda olumlu seyir hakim iken bu hafta yapacağı direnç üzeri kapanışlar önemli olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları