binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEnjin Coin Minecraft Dünyasına Dahil Oldu

Enjin Coin Minecraft Dünyasına Dahil Oldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain tabanlı oyun dünyasında adından söz ettiren Enjin Coin, Minecraft dünyasına da adım atmayı kısa sürede başardı. Zaman içerisinde oyun teknolojilerinde de birçok farklı blockchain örneğini görme şansına sahip olduk. Minecraft, bu oyunlardan birisi olarak en trend seçenekler içerisinde adından yine söz ettiriyor demek yanlış olmaz.

Enjin, Ekim 2017 tarihi itibari ile ICO sürecine girmiş ve çok kısa süre içerisinde borsada yer almaya başlamıştır. Bu anlamda güvenilen ve büyüme eğiliminde olan bir altcoin modeli. Yaptığı anlaşma ile birlikte artık Minecraft sistemlerinde de kendisini net şekilde gösterecek gibi görünüyor.

Enjin Coin, Unity ile Anlaştı

Enjin coin, tamamen oyun endüstrisi için geliştirilmiş olan bir token modeli olduğundan dolayı zaten popüler durumdaydı. Geçtiğimiz günlerde ise özellikle mobil oyun dünyasının dev şirketlerinden birisi olan Unity ile anlaşma imzaladı. Resmi olarak Minecraft dünyasında da yer almak için somut adımlar attı.

Geliştirilen özel bir SDK sistemi sayesinde artık bu token, Minecraft dünyasında etkin bir şekilde yer almaya başladı. Üstelik bu atılan adımdan sonra değerinde %2 oranında da bir yükselme görüldü.

Enjin Coin’i almak isterseniz Binance borsasından işlem yapabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail