coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEOSEOS Çok Yakında Saniyede 50.000 İşlem Yapacak

EOS Çok Yakında Saniyede 50.000 İşlem Yapacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Galaxy Digital’in kurucusu ve eski serbest yatırım fonu yöneticisi olan milyarder yatırımcı Michael Novogratz, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda, EOS‘un yakın bir zamanda saniyede 50 bin işlem yapabileceğini söyledi.

Ayrıca Novogratz’ın kurduğu Galaxy Digital şirketi ile EOS’un kurucu şirketi Block.one, ortaklık imzalamış ve Block.one şirketine milyonlarca dolarlık yatırım yapılmıştı.

Proof of Stake Algoritmasına Değindi

“EOS ekosistemi Proof of Stake algoritması ile inşa edilmiş bir sistem. Diğer Proof of Stake algoritması ile çalışan sistemlerden farklı olarak, EOS’da 20 tane temsilci var. Bu temsilciler sayesinde EOS diğer blok zincirlerden daha hızlı olabiliyor. Şuan için saniyede 5 bin işlem yapabilen EOS, bu sistem sayesinde ileride saniyede 50.000 işlem yapabilecek.” ifadeleri kullanıldı.

Geçtiğimiz günlerde Novogratz yaptığı açıklamada, kripto para piyasasına kurumsal yatırımcıların yavaş yavaş girmeye başladığını söylemiş ve şu açıklamada bulunmuştu:

“Kurumsal yatırımcıların, Blockchain teknolojisini artık fark ettiğini ve bu sektörde yer almak istediklerini düşünüyorum”.

EOS Mainnet‘i geçtiğimiz ay hayata geçmiş ve tarihin en kazançlı ICO’su gerçekleştirerek tam 4 milyar dolar yatırım toplamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail