binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEOSEOS ile Ethereum Arasında Gerginlik

EOS ile Ethereum Arasında Gerginlik

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

EOS‘un Block Explorer verilerine göre geçtiğimiz günlerde yaklaşık 500.000 tane işlem yapıldı. Saniyede 1275 işlem yapılması ile rekor kırıldı.

EOS ilk çıktığı zaman saniyede 800 işlem gerçekleştirirken bu oran zaman içerisinde 990 ve en sonda 1275 rakamına kadar ulaştı. Bu yükselişten sonra stabil rakamlara geri dönüldü.

EOS’da bu işlem yoğunluğu olduğu zamanlarda ise Ethereum ağı tıkandı. Bu iki olayın aynı zamanda gerçekleşmesi bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

Bazı kesimler Ethereum‘da ki bu işlem tıkanıklığının suçlusunu EOS olarak gösterdi. Şu şekilde açıklama yapıldı:

“EOS Ethereum ağında işler yolunda gitmediği zaman bu tarz giriş çıkışlar yaparak saldırıyor. Mainnet lansmanına 1 ay kala bu durumlar iyice artmaya başladı. Eğer bunu EOS’un yapmadığını düşünüyorsanız; ozaman kimin Ethereum ağına saldırmak için günlük 2 milyon dolar ve bir okadarda EOS token harcadığını cevaplayın”

Bu açıklamalardan sonra EOS‘un lider geliştiricisi olan Dan Larimer iddiaları red ederek:

Kaynaklarımızı Ethereum’a saldırı yaparak harcayacak kadar aptal değiliz. Eğer amacımız bu olsaydı Ethereum’u devirmek için daha basit ve ucuz yöntemler kullanırdık.”

ifadeleri kullanıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail