BitcoinHaberler

Eski Beyaz Saray İletişim Direktöründen Bitcoin Açıklaması: Rezerv Para Olacak Mı?

Anthony Scaramucci'nin açıklamalarını aktardık.

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü ve SkyBridge’nin kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin hakkında yaptığı olumlu açıklamalar ile tanınıyor. Daha önce de BTC hakkında açıklamalarda bulunan ünlü isim, son yaptığı röportajda kripto paralar hakkındaki açıklamalarına yenilerini ekledi.

Scaramucci Bitcoin’i yıllar önceki Amazon hissesine benzeterek:

“Bitcoin daha yolun çok başında. Değerinin bu kadar değişken olması erken benimsenme aşamasında olduğundan kaynaklanıyor. 24 yıl önceki Amazon hissesine baktığımız zaman bunun da aynı bu şekilde olduğunu görüyoruz. Amazon’a o dönem 10.000 dolar atmış olsaydınız şimdi 21 milyon dolardan fazla paranız olurdu. Aslında bakıldığı zaman bunun BTC’den bir farkı yok. Bu şekilde bakıldığında Bitcoin kesinlikle rezerv para birimi haline gelecek.”

Yatırımcılara Tavsiye

Kurumsal ve bireysel yatırımcılara da seslenen Scaramucci; “Bitcoin’e yatırım yapmak istemiyorsanız bile mantıklı bir nedeniniz olsun. “Bu fare zehridir, kötüdür” gibi mantıksız eleştirilerde bulunmayın, araştırmanızı yapın.” açıklamasında bulundu. Yatırım konusunda da tavsiyede bulunan Scaramucci, portföyünüzün en az yüzde 5’lik kısmını Bitcoin’e veya Ethereum gibi projelere yapabilirsiniz dedi.

Devlet Bunu Yasaklayamaz

Son olarak ABD’deki hemen hemen her gün gündem olan regülasyon haberlerine de değinen ünlü isim, “devletin artık bu sektörü yasaklaması imkansız, sadece vergilendirebilir veya bir takım düzenlemeler getirebilir. Çünkü Bitcoin gerçekten merkeziyetsiz bir sistem.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu