Kripto HaberleriBitcoinEski Coinbase Yöneticisi, Bitcoin Fiyatı İçin Bahse Girdi!

Eski Coinbase Yöneticisi, Bitcoin Fiyatı İçin Bahse Girdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen kripto para yatırımcısı ve Coinbase’in eski baş teknoloji sorumlusu Balaji Srinivasan, Bitcoin’in (BTC) gelecek tarihlerdeki fiyatı hakkında büyük konuştu.

James Medlock adlı Twitter kullanıcısı, yaptığı bir paylaşımda “ABD’de hiperenflasyon yaşanmayacağın dair 1 milyon dolarına bahse girerim.” dedi. Yatırımcının paylaşımını alıntılayan eski Coinbase yöneticisi ise Bitcoin’in 17 Haziran 2023 tarihine kadar 1 milyon dolara ulaşacağına dair riskli bir tahmin yaptı.

Balaji Srinivasan, 3 ay içerisinde Bitcoin tahmini gerçekleşmez ise Medlock’a 1 adet BTC ve 1 milyon $ değerinde USDC stablecoin hediye edeceğini açıkladı. Coinbase yöneticisi bir başka tweetinde bahsini büyüterek USDC miktarını 2 milyon dolara çıkarttı.

Srinivasan ile Medlock arasındaki kızgın bahis, iki yatırımcının Amerikan ekonomisinin geleceğine dair farklı bakış açılarına dayanıyor. Medlock her ne olursa olsun enflasyonun düşmeye devam edeceğine inanıyor. Srinivasan ise bankacılık krizinin ardından FED’in piyasaya para pompalaması nedeniyle hiperenflasyonun başlayacağını iddia etti.

Bitcoin Fiyatı

Hafta başından bu yana %20 değer kazanan Bitcoin an itibariyle 27.000$ üzerinde işlem görüyor. Özellikle 28.000 doların kırılması ve üzerinde kalıcılık sağlanması 30.000 dolar seviyesinin kolayca görülebilmesi için son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları