Kripto HaberleriHaberlerEski First Lady'nin NFT Satışı Fiyaskoyla Sonuçlandı!

Eski First Lady’nin NFT Satışı Fiyaskoyla Sonuçlandı!

Takip et

Bir süre önce gözlerinin sulu boya resimlerinin NFT’si ile kripto dünyasına adım atan Eski First Lady Melania Trump, kendisini NFT akımına ciddi şekilde kaptırdı!

4 Ocak’ta 2018 yılında Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u ziyaret ettiği sırada taktığı beyaz şapkasının NFT’sini satışa çıkaran eski first lady, daha önce yaptığı bir açıklamada düzenli aralıklarla NFT yayınlayacağını söylemişti.

Ancak Trump’ın 250 bin dolardan satışa sunulan şapka NFT’si beklenen ilgiyi görmedi. Öyle ki basına sızan haberlere göre söz konusu NFT’yi Melania Trump’ın kendisi aldı!

Trump’ın geçen ay başlattığı Devlet Başkanı Koleksiyonu isimli NFT serisi 3 ögeden oluşuyor:

Biri Trump Yönetimi’nin ilk resmi devlet ziyaretini yansıtan sette Melania Trump’ın giydiği ikonik beyaz şapka,

2.si Marc-Antoine Coulon imzalı suluboya tablosu

ve 3.sü ise animasyonlu dijital sanat eseri.

SOL token cinsinden 250.000 dolarlık ilk teklif fiyatıyla açık artırmaya açılan şapka NFT’si 2 hafta süren bir müzayedede satışa sunulmuştu.

25 Ocak’ta sonlanan açık artırma 1,799.50 SOL ödeyen bir alıcıya satılan söz konusu NFT’nin yine Melania Trump tarafından alındığı haberi kısa sürede yayıldı.

Melania Trump Ofisi gizemli işlem için henüz bir açıklama yapmazken bazı Twitter kullanıcıları Trump’ı vergi kaçırmak ve hayır kurumlarından para çalmakla suçladı.

Kimileri ise first ladynin NFT gizemini yapay talep oluşturmak olarak yorumladı. Şimdi herkesin gözü first lady cephesinden gelecek olan açıklamada.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları