Kripto HaberleriHaberlerETC Group, Ripple (SEC) İçin Avrupa'dan İyi Haberi Verdi!

ETC Group, Ripple (SEC) İçin Avrupa’dan İyi Haberi Verdi!

Takip et

ETC Group, XRP tabanlı ETP ürününün Avrupa’nın en büyük dijital varlık borsası olan Deutsche Börse Xetra üzerinde listelendiğini duyurdu.

Kripto para tabanlı ETP ürünlerine olan ilgi yatırımcıların dijital varlıklara daha güvenli ve daha likit bir şekilde ulaşma isteğiyle birlikte büyüyor.

Deutsche Börse Xetra Üzerinde Listelenen Altcoinler Arasına XRP de Katıldı

Son gelişme ile birlikte XRP’nin de şirketin kurumsal seviyedeki kripto para ETP ürünleri arasına katılacağı açığa çıktı.

Xetra üzerinde halihazırda işlem gören kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Solana, Cardano, Polkadot, Litecoin, Avalanche, Cosmos, Polygon ve Uniswap yer alıyor.

ETC Group kurucusu Bradley Duke, Ripple tokenini seçmelerinin nedenini şöyle açıkladı:

“Yüzlerce finansal kuruluşun müşterileri için daha iyi ve gerçek zamanlı uluslararası ödeme deneyimi sağlamak için Ripple’ı seçmesiyle birlikte XRP küresel ödeme sistemleri arasında bir lider haline geliyor.”

Daha önce bildirdiğimiz üzere Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yaptığı açıklamasında uzun süredir dava sürecine rağmen şirketin ABD dışında rekor büyüme yaşadığını söylemişti.

İlgili Haber
Ripple (XRP) CEO'sundan SEC Davası ile İlgili Yeni Açıklama

RippleNet’in On-Demand Liquidity (ODL) servisi Asya-Pasifik ve Ortadoğu bölgelerinde hızlı işlem ve fonlara anında erişim taleplerinin artması ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Asya-Pasifik bölgesinde işlemlerin geçtiğimiz yıla göre %130 artmasıyla birlikte bu bölgenin Ripple’ın en fazla büyüme gösterdiği konum olduğu düşünülüyor.

Ripple ve SEC bugün özet karar takvimi için aralarında anlaşmış ve davanın bir sonraki aşamasının Ağustos ayına ertelenmesine karar vermişlerdi.

İlgili Haber
XRP-SEC Davasında Can Sıkan Gelişme: Davanın Zaman Çizelgesi Yenilendi!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları