Kripto HaberleriEthereumEthereum 1 haftada 24 dolar değer kazandı

Ethereum 1 haftada 24 dolar değer kazandı

Takip et

Ethereum fiyatlarının bu bir haftalık süreçte yaşadığı artışlar yatırımcılara moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bitcoin sahiplerinin aksine Ethereum fiyatlarını takip edenler ise bir hafta içerisinde yaşanan ortalama %10 oranında artışın etkilerinin oldukça iyi olduğunu ve beklenenden daha fazla olduğunu ifade etti.

273 dolar seviyesinden 297 dolar seviyesine yükselerek yatırımcılara bir hafta içerisinde beklenenden daha fazla kazandıran ETH, kripto para yatırımları arasında son 7 günlük sürede en iyi kazandıran yatırım araçlarından birisi olurken, Bitcoin ise daha fazla artışlar göstererek yatırımcılara tekrar güven tazeletti.

ETH güvenilir olduğunu gösteriyor

Sürekli düşüş eğilimi göstermek yerine artış eğilimleri göstermeye devam eden Ethereum fiyatının yatırımcılar için daha iyi bir umut kaynağı olduğu da görülebiliyor. Yatırımcılara göre kripto paraların en fazla dikkat çeken yönü olan artışların ve düşüşlerin etkisi ve ne kadar zaman içerisinde düşüşleri geri toparlayabildiği konusunun oldukça fazla etkili olduğu düşünülüyor.

  • Ethereum en fazla kazandıran kripto paralar arasında ilk sıralarda yerini alırken, Bitcoin Cash ve benzer rakipleri ile yarışıyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları