Kripto HaberleriAnalizEthereum 1900 Doları Geçti! Sıradaki Hedef Ne?

Ethereum 1900 Doları Geçti! Sıradaki Hedef Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Günlerdir 1900 doların sınırına yaklaşan ancak her denemesinde bu seviyelerden ret yiyen ETH, sonunda 1900 dolar sınırını geçti.

1917 dolar seviyelerine kadar yükselen Ethereum, son 24 saatte yüzde 6’lık bir büyüme yaşadı.

Diğer altcoinlere baktığımızda, henüz hiçbirinin Ethereum kadar net bir yükseliş gösteremediğini görüyoruz.

Öte yandan ETH/BTC paritesine bakıldığı zaman önemli bir direnç seviyesine geldiği görülüyor. Özellikle Ethereum, BTC’ye karşı sağlam duruşunu devam ettirirse diğer altcoinlere de para akışlarının olması bekleniyor.

Ethereum 1900 doları görmesi ile beraber Ağustos 2022’den beri en yüksek seviyesine ulaşmış oldu. Bitcoin, Ethereum’un yükselişinin gölgesinde kalmış olsa da son 24 saatte yüzde 2.5’lik bir yükselişle 28.400 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Ethereum için bir sonraki direnç noktası 1910 dolar olurken, bu seviyenin kırılması ile beraber en önemli seviye şüphesiz 2000 dolarlık psikolojik direnç seviyesi olacaktır.

Ethereum 1 günlük grafik
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları