Kripto HaberleriEthereumEthereum Fiyatı 190 Doların Üzerine Çıktı!

Ethereum Fiyatı 190 Doların Üzerine Çıktı!

Takip et

Ethereum fiyatında 190 dolar eşiği bir kez daha haftalar sonra geçildi. 180 dolar ve altında seyreden Ethereum fiyatının yükselişe geçmesi ile birlikte yatırımcıların panik alım hamleleri olabilir. Kısa süre içerisinde fiyatın düşeceğini ifade eden analistlere rağmen Ethereum sahipleri bugün kazanç elde etti ve bu kazanç %7 değer artışı sayesinde olabildi. Bitcoin fiyatındaki yükselişin %5 ve üzerinde olmasını takip eden Ethereum fiyatının yakın vadede yatırımcılara düşünemedikleri kadar kazanç getirebilecek olması gündeme gelebilir. Ethereum fiyatının 193 dolara yükselmesi ile kritik olan 190 dolar eşiğini geçmedi ve 200 dolara oldukça yaklaşması yatırımcılar açısından alımların yapılabileceği bir fiyat noktası eşiği olarak görülüyor.

Çok fazla sayıda Ethereum sahibi 190 doların önemli seviye olduğunu, fiyatın yükselebilecek olduğunu düşünürken, bu fiyat noktasından sonra asıl kritik eşiğin ise 199 dolar seviyesi olduğunu düşünmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları