fbpx
Ethereum

Ethereum 244 dolar bandını aşamadı

Ethereum fiyatını bir aydır yükseltemeyen gelişmeler hala etkili. Bir süre önce 200 dolar seviyesine kadar gerileyen ve 30 gün içerisinde en düşük 167 dolar seviyesini gören Ethereum, bugün ise 227 dolar fiyatı ile son 30 günlük sürede gördüğü en yüksek seviye olan 250 dolar seviyesini bir türlü aşamadı. Bunun yatırımcılar üzerinde Ripple fiyatından dolayı etkisi çok büyük olurken, yatırımcılar Ethereum fiyatının bu seviyede olmasının son derece üzücü olduğunu ve yatırımlarının geleceği konusunda kendilerini daha büyük endişeye sürüklediğini ifade etti.

En düşük 167, en yüksek 250

Ethereum, 30 günlük süre içerisinde en düşük 167 dolar seviyesini gördü ve bu değer 2018 senesinin en düşük seviyesiydi. En yüksek seviye ise 250 dolar civarlarında oldu oldu. Yatırımcıların bir süredir bu fiyatlar dolayısı ile yaşadığı ”kayıplar” hala devam ederken, kimilerine göre ise bu bir gelecek fiyat artış beklentisi dolayısı ile olan sonuç iken, kimileri ise bu kayıpların devam etmesinin yıkıcı etkileri olduğu görüşünde. Asıl analistler ise kripto para fiyatlarının bu kadar düşük seviyelere inmesinin yatırımcılar adına endişe verici olduğunu düşünüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box