binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerEthereum 3. sıraya düşecek mi?

Ethereum 3. sıraya düşecek mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatının yakın zaman öncesine kadar yükselişe geçmemesi ve sürekli gerileme yaşaması, yatırımcıları korkutan detaylardan sadece bir tanesiydi. Milyarlarca dolarlık kripto para piyasasının en büyükleri arasında bulunmasına rağmen kısa süre içerisinde Ripple ve Bitcoin arasında kalan Ethereum, geldiğimiz bu noktada ise 3. sıranın rakibi olan Ripple’ın karşısında değer kaybetmeye ve daha az fiyat artışları yaşayarak ilgi görmemeye başladı.

Bu hafta herkesin ilgisini Bitcoin ve Ethereum’dan daha çok çeken ise Ripple yatırımı oldu. Ethereum ise geride kalmasına rağmen hala 2. sırada en büyük kripto para birimleri arasında gücünü korurken, yakın zamanda eğer Ripple’da beklenen yükselişler devam eder ise yatırımcıların ilgisi ve piyasa hacmi değerinin daha fazla artması ile birlikte tahminler 2. sıraya Ripple’ın yükseleceği 3. sıraya ise Ethereum’un düşecek olduğu yönünde.

Ripple nasıl başarıyor?

Ripple’ın bu kadar başarılı olmasının arkasında yatan neden ve sır ise büyük yatırımcıların Ripple için gösterdikleri büyük ve olağanüstü ilgiden kaynaklanıyor. Kimi zaman yatırımcılar Ethereum, kimi zaman BTC, kimi zaman ise farklı coinlere ilgi gösterdiklerinden dolayı anlık olarak bazı coinler uzun süreli yükselişlerine devam edebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail