Kripto HaberleriAnalizEthereum 30 günlük durum değerlendirmesi

Ethereum 30 günlük durum değerlendirmesi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatları 30 günde ne kadar değişti? Sürekli olarak değişim gösteren kripto para fiyatları arasında bu 30 günlük sürede en fazla ezilen altcoin Ethereum oldu. 364 dolar 9 Ağustos fiyatına oranla bir anda düşüş yaşamaya başlayan ve bugün geldiği noktada 194 dolara kadar gerileyen ETH’nin kayıplarını sarması için uzunca bir süre zamana ihtiyaç olabilecek olduğu ve bununla ilgili yapılan tüm yorumların gerçeği yansıtıyor olabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Ethereum fiyatında 30 gün içerisinde yaşanan 170 dolar civarındaki kaybın yatırımcıları en az %30 oranında zarara uğratması ise güvenin sarsılmasına sebep oldu. Güveni sarsılan yatırımcı, kripto para konusunda düşüncelerinin olumsuz olarak değiştiğini ve olumsuz olarak kripto paraları görmeye başladığını ifade etmeye başladı.

Bitcoin etkiledi

Ethereum fiyatının en fazla 170 dolar düşmesini etkileyen konulardan bir tanesi ise Bitcoin fiyatındaki düşüşler oldu. BTC fiyatının düşmesine eşlik eden kripto para piyasası hacmi sert kayıplarının da fiyatlar üzerinde baskıcı olduğu, gerileme sebepleri arasında bulunduğu tahmin ediliyor.

  • Ethereum anlık olarak fiyat değişimleri yaşayabilir ve kısa sürede eski seviyesine geri ulaşabilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları