EthereumNFT

Ethereum Ağına Bir Doping de TikTok’tan Geldi!

TikTok, Ethereum tabanlı NFT'lerini piyasaya sürüyor!

Kısa sürede dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi haline gelen TikTok, kripto para sektörüne de ilgi duyuyor gibi gözüküyor.

Video paylaşım sitesi tarafından yapılan son açıklamaya göre yakında en popüler içerik üreticilerinin NFT’leri piyasaya sürülecek ve bunların ilki açıklandı.

TikTok, NFT Çıkarıyor

TikTok ile işbirliği içerisinde piyasaya sürülecek olan NFT koleksiyonlarının ilki, rapçi Lil Nas X ve Grimes‘ı içerecek.

Gelecekte piyasaya sürülecek olan NFT’lerin ise Bella Poarch, Curtis Roach, Birttany Broski, FNMeaka ve Gary Vaynerchuk gibi isimleri de temel alacağı ve onlar tarafından yapılacağı vurgulandı.

NFT’lerin bunun yanı sıra birçok başka sanatçı ile de işbirliği için kullanılabileceği belirtiliyor.

TikTok’un küresel pazarlama departmanı başkanı Nick Tran konu hakkında yaptığı açıklamada takipçilerin direkt olarak takip ettikleri kişinin NFT’sine ulaşabilecek olmasının hem onların hem de ünlü ismin yararına olacağını ve bunun aslında hayranlık olgusunu yeniden şekillendireceğine inandığını vurguladı.

TikTok’un şu an internetin en yeni kilometre taşlarından birisi ile nasıl etkileşime geçeceğini görmekten de heyecan duyduğunu belirten Tran, önemli bir adım attıklarının sinyalini verdi.

NFT’ler ise son günlerde popüler olan Solana ağı yerine direkt olarak bu furyanın doğduğu Ethereum ağında piyasaya sürülecek.

Bunların Immutable X tabanlı olacağı aktarılıyor. Immutable X, CoinList tarafından satışa sunulan layer 2 odaklı bir ölçeklenme çözümü olarak biliniyor.

Bu da henüz piyasaya sürülmeyen kripto para birimi için büyük bir rekor anlamına gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu