Kripto HaberleriEthereum ClassicEthereum Classic Atlantis Hard Fork'u Tamamlandı!

Ethereum Classic Atlantis Hard Fork’u Tamamlandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum Classic Hard Fork’u bugün başarıyla %100 tamamlandı. Altcoinler arasında son yıllarda bu tür hard forklar yatırımcıları korkutsa da daha önce bir nedeni olduğu için hard forklar yatırımcıları korkutuyor. Bitcoin Cash hard forkundan sonra kripto para birimlerinin değerinde çok fazla düşüş yaşanmış olması yatırımcıların bu tür eylemlerin ”acaba ne olacak, fiyatları yine rekor düzeyde ve beklenmedik bir zamanda düşürecek mi?” soru işaretleri doğuruyor.

Genellikle daha güvenli olması ve daha fazla geliştirme için yapılan hard forklar sonucunda altcoin kripto paraların daha fazla insan tarafından güvenle tercih edilmesinin sağlanabilecek olduğu beklentisi oluyor. Kripto para birimleri için hard fork uygulanıyor ancak tüm altcoinler için hard fork uygulanmıyor. Dünyanın en güvenilir kripto parası olarak bilinen Bitcoin yatırımcılarına milyarlarca dolar para kazandırırken altcoinlerde beraberinde Bitcoin kadar olmasa bile yatırımcılara büyük oranda kazanç elde ettirebiliyor.

Bitcoin Cash hard forku ve diğer kripto paraların hard forkları sonucunda kripto para piyasası bu hard forklar öncesinde ilgili koin için düşüş yaşanan zamanlar olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları