Kripto HaberleriAltcoinEthereum Classic Coinbase'de listelenecek

Ethereum Classic Coinbase’de listelenecek

Takip et

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Coinbase yönetiminin yaptığı son dakika basın açıklamasına göre kripto para borsası 7 Ağustos tarihi itibari ile Ethereum Classic‘i listelemek konusunda mutabık kaldıklarını ve bu konuda son sözü söylediklerini açıkladı.

7 Ağustos tarihinde kripto para borsasının Ethereum Classic’i listelemeye başlayacak olduğu ve tüm yatırımcı hesabına sahip olan yatırımcıların diğer kripto paralara nasıl erişebiliyorlar ise aynı şekilde istedikleri her zaman 7 gün 24 saat boyunca güncel kur fiyatı üzerinden Ethereum Classic alabilecek ve satabilecek olduklarını açıkladı.

Daha fazla eklemeler yapacak

Coinbase daha fazla kripto paranın listelenmesi konusunda geçtiğimiz haftalarda bir basın açıklaması yapmış ve kripto paraları listelemek konusunda daha fazla seri davranacak olduklarını belirtmişti. Kripto para borsasının bu yönde verdiği olumlu karar ile ilgili olarak yatırımcılar ise olumlu kararlardan dolayı Coinbase borsasının daha aktif kullanılabilecek borsa olduğunu ve komisyon oranlarının da birçok kripto para borsasına oranla daha düşük ve daha uygun olmasından dolayı bu kararlarından dolayı yönetimin daha fazla desteklenmesi gerektiği düşüncesinde olduklarını açıklamıştı.

Ethereum Classic hemen alınamayacak!

Coinbase üst yönetiminden yapılan açıklamada kripto paraların listeleme işlemleri ile ilgili olarak ayarlamaların devam ettiği ancak belirli bir takım test edilmesi gereken ayarlamalar olduğu ve bu ayarlamaların kısa süre içerisinde tamamlanacak olduğu açıklandı.

Gerekli Ethereum Classic ile ilgili testlerin borsa üzerinde yetkililer tarafından yapılması ve kullanıcı hesabı üzerinden satın alımlar ve satışlar konusunda yapılacak işlemlerde herhangi bir hataya rastlanmaması üzerine 7 Ağustos tarihinde kesin olarak Ethereum Classic’i borsada listeleyecek olduklarını açıkladı.

Borsadan yapılan bir diğer açıklamada ise yatırımcıların aniden yüklenmesini engellemek ve sisteme tam entegre edilebilmesi adına kripto para satın alma sayfasında Ethereum Classic’in hemen görünmeyecek olduğu ve bir süre boyunca alım ve satış işlemlerine Ethereum Classic için izin vermeyecek oldukları açıklandı.

Coinbase’den yapılan açıklamada en geç 24 ila 48 saat arasında (listeleme başladıktan sonra) borsada hesabı bulunan kişilerin Ethereum Classic’e yatırım yapabilecek oldukları açıklandı.

  • Birçok Türk kripto para borsasında henüz hala sadece Bitcoin, Litecoin ve Ethereum ile Ripple’dan başka bir kripto para birimi ne yazık ki sunulmuyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları