Kripto HaberleriEthereumEthereum Classic Hard Forku Sorun Yarattı!

Ethereum Classic Hard Forku Sorun Yarattı!

Takip et

Ethereum Classic hard forku yine ertelenecek. İddialar Ethereum Classic hard forku için yeterli desteğin olmadığı ve geçtiğimiz Şubat 2019’da yaşanan güvenlik hakkındaki gerekçelerin tekrar neden olarak gösterilebilecek olduğunu doğruladı. Bir süredir Ethereum Classic hard forku ne zaman, Ethereum Classic hard forku hangi tarihte yapılacak? Soruları sorulmuş ancak bu sorulara kesin olarak bir yanıt verilememişti.

EIP’yi gözden geçiren Ethereum Classic hard forku için geliştiriciler yine bir sorun ile karşılaşmış olabilirler. Bitcoin Cash hard forkunun geçtiğimiz sene rekor seviyeleri aşan oranlarda bir düşüşe sebep olması kripto para piyasasında ciddi tepkilere sebep olmuş, bazı kripto para yatırımcıları bu ve buna benzer hard forklara son verilmesi çağrısında bulunarak Ethereum Classic hard forkunun yapılmasının engellenmesi çağrısında bulunmuştu.

Ünlü Ethereum Classic geliştiricilerinin dikkatini çekmediği iddia edilen yeni hard fork ile ilgili olarak bazı kimseler bu konuda yine erteleme veya iptal yolunun her an göründüğünü iddia etmeye ve bununla ilgili çalışma yapmaya başladı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları