EthereumHaberler

Ethereum Doktoru Uyardı: “Bunu Yapmayın!”

Borsalara Ethereum stake edenler dikkat!

Ethereum bugün 3000$’ın üzerindeki yatay hareketlerine devam ederken, “Ethereum doktoru” Tobbykitty’den bir uyarı geldi.

Ethereum’a yönelik bilgi dolu paylaşımları ile takipçilerinin büyük beğenisini toplayan ve gerçek hayatta doktor olduğu için kimliğini gizli tutan Tobby, merkezi borsalara stake edilen Ethereum’lara yönelik bir riskten bahsetti.

Dankrad Feist tarafından kaleme alınan bir makaleye atıfta bulunan Tobby, merkezi borsalara ETH stake edenlerin büyük bir risk taşıdığını söyledi.

Kraken, Binance ve Coinbase gibi borsaların yatırımcıların Ethereum’ları ile validator çalıştırdığını ve Dankrad Feist’in risklerinden bahsettiği Prysm’i kullandığını belirten Tobby yatırımcıları şu sözleri ile uyardı.

“Hemen hepsi Prysm kullanıyor. Prysm’in gümlemesi dahilinde azınlık zinciri forklayıp bu ETH’lerin hepsini slashlayacak.

Olan sizin ETH’lere olur.

Borsalara staking için ETH vermeyin.”

Bu noktada borsaların stake bölümlerinde de yatırımcıların benzer durumlara karşı uyarıldığını hatırlatmakta fayda var. Merkezi borsalar DeFi’ye stake edilen tokenlerin ağda yaşanacak bir problem nedeniyle kaybolması durumunda sorumluluk kabul etmediklerini zaten belirtiyor.

Eğer borsalara Ethereum stake ediyorsanız Dankrad Feist’in ilgili makalesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu