binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEthereum ETF Onayının Ardından Michael Saylor'dan Bitcoin Mesajı Geldi: 'Bitcoin Ezip Geçecek!'

Ethereum ETF Onayının Ardından Michael Saylor’dan Bitcoin Mesajı Geldi: ‘Bitcoin Ezip Geçecek!’

MicroStrategy'nin kurucusu Michael Saylor, Ethereum ETF onayının ardından Bitcoin topluluğuna güçlü bir mesaj yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MicroStrategy’nin kurucusu ve önde gelen Bitcoin savunucusu Michael Saylor, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kısa süre önce spot Ethereum borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) onaylamasına cevaben Bitcoin topluluğuna güçlü bir mesaj yayınladı.

Michael Saylor Ethereum ETF Onayının Ardından “Bitcoin Godzilla” Mesajı Yayınladı

Tanınmış bir uzun vadeli Bitcoin boğası olan Saylor, Bitcoin’in hakimiyetine olan sarsılmaz inancını ‘X’te paylaştı.

“Bitcoin Godzilla” olarak adlandırılan mesajı, Bitcoin’in Ethereum ve piyasadaki diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans göstermeye devam edeceğini öne sürdü.

Saylor, karakteristik olarak cesur bir hareketle, “Godzilla geldiğinde tüm modelleriniz yok olur. #Bitcoin” diye yazdı ve ünlü film canavarı Godzilla’nın ortalığı kasıp kavuran bir görüntüsünü paylaştı.

Görselde ayrıca sağ alt köşede, Saylor gibi Bitcoin meraklılarının kripto para biriminin sahip olmasını beklediği muazzam gücü ve piyasa etkisini simgeleyen küçük bir BTC maskotu yer alıyordu.

İlgili Haber  Hong Kong ETF Piyasasında Hareketli Saatler! Bitcoin ve Ethereum ETF'lerinde Giriş ve Çıkışlar Ne Durumda? İşte Detaylar

Saylor’un görüşlerini destekleyen Jan3 CEO’su ve bir başka sadık Bitcoin maksimalisti Samson Mow, Ethereum ETF onayına olumsuz yanıt verdi.

Mow, SEC’in Ethereum ETF’lerini onaylamasının düzenleyici baskılar nedeniyle neredeyse kaçınılmaz olduğunu öne sürerek, “Spot Ethereum ETF’lerinin onaylanma olasılığı her zaman 50/50 idi” dedi.

Mow, ETF onayının kripto para birimine ilişkin olumsuz bakış açısını değiştirmediğini vurgulayarak Ethereum’a ilişkin düşüş duruşunu yineledi.

Bu haftanın başlarında Mow, ETH’yi 0,05 BTC’nin üzerinde satmak için son fırsat olduğunu tweetleyerek pozisyonunu güçlendirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail