binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinHong Kong ETF Piyasasında Hareketli Saatler! Bitcoin ve Ethereum ETF'lerinde Giriş ve...

Hong Kong ETF Piyasasında Hareketli Saatler! Bitcoin ve Ethereum ETF’lerinde Giriş ve Çıkışlar Ne Durumda? İşte Detaylar

Hong Kong'un spot Bitcoin ETF'lerinde çıkışlar görülürken, Ethereum ETF'leri sabit kalarak herhangi bir akış kaydetmedi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong’un kripto para piyasası Perşembe günü kayda değer hareketler yaşadı ve üç spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) 25,63 BTC’lik net çıkış kaydetti. Buna karşılık, bölgenin spot Ethereum ETF’leri yeni giriş veya çıkış bildirmeyerek istikrarı korudu.

Hong Kong’un Spot Bitcoin ETF’lerinde Çıkışlar Görülürken, Ethereum ETF’leri Sabit Kaldı

SosoValue verilerine göre, Hong Kong’un üç spot Bitcoin ETF’sinin toplam net varlıkları Perşembe günü itibariyle 254,74 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Ethereum piyasasında, Hong Kong’un üç spot Ethereum ETF’si Perşembe günü sıfır akışla değişmeden kaldı. Bunu Çarşamba günü 62,8 ETH’lik bir giriş izledi. Bu Ethereum ETF’lerinin birleşik net varlıkları 50,83 milyon dolar değerindeydi.

Bu arada, Amerika Birleşik Devletleri’nde, kripto para ETF manzarası zıt eğilimler gösterdi. ABD’deki 11 spot bitcoin ETF’si Perşembe günü üst üste dokuzuncu gün girişlerini bildirdi ve 107,91 milyon dolar gibi önemli bir rakam çekti.

İlgili Haber  Dünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi Grayscale, Sürpriz İki Altcoin İçin Yatırım Ürünü Çıkaracağını Duyurdu

Bu yatırım akışı, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun sekiz spot Ethereum ETF’si için 19b-4 formlarını onaylamasıyla aynı zamana denk geldi ve kanun yapıcılar arasındaki değişen siyasi dinamikleri yansıttı.

Kripto piyasası yapıcısı Keyrock’un APAC iş geliştirme başkanı Justin d’Anethan, ETH spot ETF’lerinin farklı performansı hakkında yorum yaptı.

“Kuşkusuz, Hong Kong’daki ETH spot ETF’si toplam yerel spot ETF AUM’unun yaklaşık %15’ini oluşturuyor ve geri kalanı BTC’ye tahsis edilmiş durumda. ABD’de ya da yurtdışında da benzer bir oran beklenebilir,” dedi.

“Bu durum muhtemelen şu ana kadar herhangi bir stake ödülünün sunulmamasından kaynaklanıyor ve bu da spot ETH ETF’lerini yerel tokenlara kıyasla daha düşük bir yatırım ürünü haline getiriyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail