binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEthereum ETF'leri Bitcoin'in Gölgesinde Mi Kaldı? ETH'ye İlgi Yüksek Mi? Bloomberg Analisti...

Ethereum ETF’leri Bitcoin’in Gölgesinde Mi Kaldı? ETH’ye İlgi Yüksek Mi? Bloomberg Analisti Değerlendirdi!

Ethereum ETF'lerine ilgi hangi seviyede.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün pek çok şirket Ethereum vadeli işlem ETF’lerini başlattı.

Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ethereum ETF’lerine olan ilginin normal seviyelerde olduğunu, ancak Bitcoin ile kıyaslayınca oldukça düşük kaldığını belirtti.

“Ethereum vadeli işlem ETF’leri için başlangıç hacmi oldukça yüksek ve 2 milyon doların biraz altında. Bu yeni bir ETF için normal. Ancak BITO (ilk Bitcoin vadeli işlem ETF’i ilk 15 dakikada 200 milyon dolar hacim yaptı) ile kıyaslayınca düşük gibi görünüyor. Yarış VanEck ve ProShares arasında devam ediyor.”

Ethereum ETF’ini Bitcoin ETF ile kıyaslayan ünlü analist, zaman faktörünün önemine vurgu yaptı ve Bitcoin vadeli işlemlerinin boğa piyasasının zirvesine yakın bir noktada başlatıldığını bunun da hacmi etkilediğini söyledi.

“BITO boğa piyasasının zirvesinde başlatıldı. Bunun yanı sıra Bitcoin Ethereum’a göre çok daha popüler. Genel hacme bakarsanız ETH için toplan hacmin 6-7 milyon dolar olduğunu görürsünüz. Bu gerçek bir ETF olsaydı ilk 10’da yer alırdı. ETH için pozitif ancak BITO çılgınlığının yanında geçmiyor”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail