binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEthereum ETF'lerinin Onaylanma İhtimali Artarken Bitcoin ETF'lerine Girişler Devam Ediyor! İşte Detaylar

Ethereum ETF’lerinin Onaylanma İhtimali Artarken Bitcoin ETF’lerine Girişler Devam Ediyor! İşte Detaylar

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF'ler) Pazartesi günü 241,12 milyon dolarlık net girişle yükseliş gösterdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) Pazartesi günü 241,12 milyon dolarlık net girişle bir başka önemli gün daha yaşadı. Bu, Mart ortasından bu yana bu fonlar için en uzun pozitif ivme serisi olan art arda altıncı giriş gününe işaret ediyor.

Spot Bitcoin ETF’leri Altıncı Gün Üst Üste Net Giriş Raporladı

Ark Invest ve 21Shares’in spot Bitcoin ETF’si 68 milyon dolarlık yeni yatırım alarak bu akına öncülük etti.

SoSoValue verilerine göre, BlackRock’ın IBIT’i 66 milyon dolarla onu yakından takip etti. Fidelity’nin FBTC’si 64 milyon dolarlık net bir giriş bildirirken, Bitwise’ın spot ETF’si 28 milyon dolar yatırım çekti.

Yakın zamana kadar ağırlıklı olarak net çıkışlarla karşılaşan Grayscale’in GBTC’si 9 milyon dolarlık net giriş gördü. WisdomTree’nin BTCW fonu listeye 5 milyon dolar ekledi.

Geçtiğimiz altı gün içinde, 11 spot Bitcoin ETF’si toplu olarak 1,18 milyar dolardan fazla net giriş sağladı ve Ocak ayından bu yana toplam net girişleri 12,87 milyar dolara çıkardı.

Bu artış eğilimine rağmen, ETF’ler için genel akışlar Mart ayındaki zirve seviyelerinden önemli ölçüde düşük kalmaktadır.

İlgili Haber  Son Dakika: Daha Önce İmkansız Diyen Bloomberg Analistleri Müjdeyi Verdi! "Ethereum Spot ETF'leri Önümüzdeki Günlerde Onaylanabilir"

ETF girişlerine paralel olarak, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde %6,35 oranında artarak 71.000 doların üzerine çıktı. Bu fiyat artışı, Bitcoin’e yönelik artan yatırımcı ilgisinin ve güveninin altını daha da çiziyor.

Bloomberg ETF analistleri Eric Balchunas ve James Seyffart, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun spot Ethereum ETF’lerini onaylama olasılığının önemli ölçüde artarak %25’ten %75’e yükseldiğini kaydetti.

Olasılıktaki bu değişim, yakın gelecekte daha fazla kripto para birimi tabanlı yatırım ürününün daha geniş bir kabul görmesini ve potansiyel düzenleyici onayını göstermektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail