AnalizEthereum

Ethereum (ETH) 1.000 Doları Geçti: Altcoin Rallisi Ateşlendi!

Bitcoin'in kırdığı rekorlara uzun süredir hareketsiz kalan ETH, bugün zincirlerini kırdı!

Bitcoin rekor üstüne rekor kırmasına rağmen bu hareketlere tepkisiz kalan Ethereum, en büyük altcoin olmasına rağmen hala 1440 dolarlık zirvesinden oldukça uzaktaydı.

Sadece kendinin değil tüm altcoinlerin kaderini elinde tutan ETH, tüm gözleri üzerine toplamışken beklenen patlama bugün yaşandı. Son 24 saat içerisinde yüzde 30 oranında yükseliş yaşayan ETH, nihayet 4 haneli rakamlara ulaştı ve 1.000 doları geride bıraktı.

ETH’nin gösterdiği bu performans, diğer altcoinler üzerinde de yükseliş yönlü hareket başlattı. Bitcoin hariç genel kripto para piyasa hacmindeki yükselişe ve BTC hakimiyetindeki yüzde 2’lik düşüşe bakıldığı zaman BTC’deki paraların altcoinlere akmaya başladığı anlaşılıyor.

Özellikle altcoin rallisini başlatması açısından en önemli etken olan ETH fiyatı hakkında bugün yazdığımız analizde önemli seviyeleri belirtmiştik:

İlgili Haber
Ethereum Şaha Kalktı! Beklenen Altcoin Sezonu Geldi Mi? ETH Analizi

Her zaman belirttiğimiz gibi; zirve fiyattan alış yapmanın riskli olduğunu belirterek, düşüşler oldukça dip fiyattan almanın en mantıklı strateji olduğunu tekrardan hatırlatıyoruz…

ETH fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Ethereum Fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu