coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum (ETH) Ağında Kısa Süreli Bir Sorun Yaşandı: 'Geliştiriciler Açıklama Yaptı!'

Ethereum (ETH) Ağında Kısa Süreli Bir Sorun Yaşandı: ‘Geliştiriciler Açıklama Yaptı!’

En büyük altcoin Ethereum'un (ETH) işaret zinciri kısa süreli bir sonlanma sorunu yaşadı ve nedeni hala bilinmiyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük altcoin Ethereum (ETH) ağı, geçici bir süre için işlem kesinliğinin gerçekleşmediği anlamına gelen teknik bir sorun yaşamış gibi görünüyor. Ethereum’un (ETH) işaret zinciri kısa süreli bir sonlanma sorunu yaşadı ve nedeni hala bilinmiyor.

Ethereum (ETH) Ağında Kısa Süreli Bir Sorun Yaşandığı Bildirildi

Sorunun nedeni net değil ve Ethereum (ETH) geliştiricileri durumun araştırıldığını söylüyor. Şimdilik, ağ verileri ve geliştiricilerin açıklamaları, işlemlerin değiştirilemediği duruma atıfta bulunan işlem kesinliğinin geri döndüğünü gösteriyor.

Prysmatic Labs kurucu ortağı Preston van Loon, kesinlik yeniden sağlandı şeklinde tweet attı. “Temel nedeni henüz bilmiyoruz, ancak birkaç istemci uygulamasının zincire ayak uydurmak için gerçekten çok çalışmasına neden olan bir şey oldu.” dedi.

Ethereum ağ aktivitesine ilişkin veri kaynakları, sorunun doğrulayıcılar tarafından yaşandığını gösteriyor. Doğrulayıcılar, ağ işlemlerini gerçekleştirirken doğrulama önerilerinde bulunuyor.

İlgili Haber  Ethereum'da Yeni Büyük Güncelleme "Dencun" Kapıda: İşte Getireceği Yenilikler ve Tahmini Tarihi!

Veri sağlayıcısı Beaconcha.in, Ethereum’un 200.552 ile 200.554 arasındaki dönemlerinde alınan onaylama sayısında keskin bir düşüş yaşandığını gösteriyor. İlk sorunlu dönem saat 19:13’te gerçekleşti. Ağ verilerine göre sorun yarım saat içinde çözüldü.

EthereumPools.info, “birkaç dönem boyunca izlediğimiz neredeyse her operatörün çevrimdışı olduğunu” tweetledi.

Olayın ardından topluluk üyeleri, sorunun neden daha yaygın veya uzun süreli olmadığının bir nedeni olarak doğrulayıcıların kullanabileceği çeşitli yazılım istemcileri anlamına gelen istemci çeşitliliğine işaret etti.

Bu yazının yazıldığı sıralardan Ethereum %2 düşüşle 1756 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail