AltcoinEthereumHaberler

Ethereum (ETH) Balinaları, Bu 4 Altcoine Yüklenmeye Başladı!

Aktarılan verilere göre Ethereum balinaları özellikle bu 4 altcoine yöneldi ve yüklü alımlar yapmaya başladı.

Kripto para sektörü, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) sert düşüşü ile yeniden kızıla boyanırken balinaların ise umudu tamamen kesmediği görülmekte.

Özellikle WhaleStats tarafından aktarılan bilgilere göre balinalar önde gelen 4 altcoine yönelmiş durumda.

İlgili Haber
Raoul Pal Uyardı: "ABD Borsaları, Kripto Piyasası Çöküşünü Tetikleyebilir!"

ETH Balinaları Bunlara Odaklandı

WhaleStats tarafından aktarılan bilgiler, balinaların Dogecoin’in rakibi olan Shiba Inu (SHIB), kripto para sektörünün yeni ve gündemdeki projesi ApeCoin (APE) ve iki metaverse odaklı kripto paraya yöneldiğine işaret ediyor.

Ethereum ağındaki en büyük balinaları takip eden WhaleStats, son 24 saat içerisinde dikkat çeken bir diğer altcoinin Sandbox (SAND) olduğunu vurguladı.

SAND, metaverse odaklı bir proje olarak bilinmekte ve son dönemde ciddi bir ilgi çekmeye başladı.

Balinaların toplamda 300.000 dolardan fazla SAND işlem hacmine ulaştığı aktarılmakta. Bunun bireysel yatırımcılara değil de sadece balinalara ait olması ise hacmin önemini gösteriyor.

Balinaların ilgi gösterdiği bir diğer altcoin ise Decentraland (MANA) oldu.

MANA, günlük balina işlem hacmi açısından APE’in bir sıra gerisinde kalıyor. Balinaların tabii ki bunların yanı sıra her zaman en üst sırada yer alan ETH, USDT, USDC ve wBTC alımlarını da sürdürdüğü görülüyor.

Buna ek olarak 26 Nisan tarihinde aktarılan bilgilere göre balinalar son 1 ayda yüklü miktarda SHIB, FTX, BEST, MATIC, OKB, LINK, MANA ve CHSB almış durumda. Balinaların eylemleri çoğunlukla önemli ipuçları taşıyabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu