Kripto HaberleriEthereumEthereum (ETH) Fiyatı, Altair Güncellemesi Sonrası Rekor Kırdı! Analist Hedef Verdi!

Ethereum (ETH) Fiyatı, Altair Güncellemesi Sonrası Rekor Kırdı! Analist Hedef Verdi!

Takip et

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), Bitcoin’in karmaşık hareketlerine rağmen yükselişini sürdürdü ve tüm zamanların rekorunu kırdı.

ETH fiyatının gece 03:00 sularında 4.400 doları gördüğü ve tüm zamanların rekorunu kırdığı tespit edildi.

Ethereum fiyatı an itibarıyla 4.380 dolar bandından işlem görüyor olsa da ekim ayının başından beri %46 yükseliş elde edilmiş olması kesinlikle ETH’nin genel boğada olduğuna işaret ediyor.

21 Temmuz tarihinde 1.706 dolara kadar gerileyen ETH, o tarihten bu yana %147 yükseliş elde etti ve fiyat keşif aşamasına geçti.

ETH, Rekor Kırdı

Özellikle Altair güncellemesi ise bunda etkili olmuş gibi gözüküyor. Ağ düğümlerinin %98,7’si bu güncellemeye geçti ve Altair ile Beacon Chain arasında başarılı bir geçiş yaşandı.

Beacon Chain üzerindeki Altair güncellemesi, Ethereum 2.0’ye geçiş için kritik bir adım olarak görülmekteydi ve artık Ethereum’un önü resmen açıldı.

Ünlü ekonomist ve analist Raoul Pal ise konu hakkında yaptığı açıklamada Ethereum hakkında “bullish” olduğunu ve ciddi bir long pozisyonunun bulunduğunu vurguladı.

Hayatındaki en büyük pozisyonun şu an Ethereum long pozisyonu olduğunu belirten ünlü isim, 6 ila 9 aylık süre verdi ve rekor beklentisini ortaya koydu.

Ünlü ekonomistin Ethereum konusunda bu kadar iddialı olmasının sebebi ise Ethereun 2.0 güncellemesinin başarılı şekilde ilerlemesi ve DeFi dünyası olabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları