Ethereum

Ethereum (ETH) İçin Tarihi Boğa Döndü mü? Ünlü Analistten Çarpıcı Detay!

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, Ethereum fiyatının 2017 yılındaki hareketi tekrarlayabileceğini vurguladı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), görünüşe göre yeni bir boğaya hazırlanıyor.

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen konu hakkında yaptığı açıklamada 2016/17 boğa koşusunun ilk aşamalarındaki görünümün şu an da ortaya çıktığını ifade etti.

Ethereum Büyük Ralliye Hazırlanıyor

Analist, 722.000 YouTube abonesine yönelik yaptığı açıklamasında Ethereum’un mevcut fiyat hareketinin yeniden akümülasyon sürecine işaret ettiğini vurguladı.

Analist, ETH’nin 2016 başlarında 7 dolardan 14 dolara yükseldiği ve devamında büyük boğayı başlattığı dönemde de hareketlerin tam olarak böyle olduğunu aktardı.

Ethereum özellikle Mart 2017’de büyük bir kırılım yaşadı ve fiyat Ocak 2018 itibarıyla 1.440 doları geçmişti.

Analist de 2016/17 dönemi ile şimdiki dönem arasında çok büyük benzerlikler görmekte. Analiste göre yakında çok büyük bir kırılım gerçekleşmek üzere ve boğanın ayak seslerini duyuyoruz.

Cowen, ETH’nin aynı zamanda riske de sahip olduğunu vurguladı. ETH’nin tüm zamanların rekoruna doğru ilerlemesi durumunda özellikle balinaların ciddi satış baskısı yaşatabileceğini belirten ünlü isim, bu konuda yatırımcıları uyardı.

Analiste göre geçen yılın rekoru kırılmadan yeni bir parabolik yükseliş beklemek faydalı olmayabilir ve ETH fiyatının öncelikle 5.000 doları geçmesi gerekmekte.

ETH, geçen hafta BTC ile birlikte yükselişe geçse de an itibarıyla 3.390 dolar seviyesinde yatay seyrediyor ve 3.400 doları kırmak için zamana ihtiyaç var gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu