Ethereum

Ethereum (ETH) Piyasa Hacmi 40 Milyar Dolar İle Son 1 Yılın En Yüksek Seviyelerinde

Ethereum (ETH) fiyatı son dönemde düşmüş olabilir. Ancak piyasa hacmi gücünü koruyor.

486 dolara yükseldikten sonra yeniden 323 dolara kadar gerileyen ve yayın saatine göre 348 dolar seviyelerinde işlem gören Ethereum (ETH), bugünlerde yatırımcılarına pek de fazla kazanç sağlamıyor. 54 milyar dolara kadar yükselen piyasa hacmi ile adından ayrıca söz ettiren 2. en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH), bugün 40 milyar dolar piyasa hacmi ile yine adından söz ettirdi.

Piyasa hacmi verilerinin son derece önemli olduğu bilinirken, özellikle de 40 milyar dolarlık piyasa hacminin fiyat ile eşit orantılı olduğu, 54 milyar dolardan bu seviyeye düşse bile yine de 2018 yılı seviyelerine eşit olduğu belirtildi.

Son 1 yılın yine en yüksek piyasa hacmi seviyelerinde bulunan mevcut piyasa hacminin gelecek günlerde daha fazla artıp artmayacak olduğu konusunda bazı soru işaretleri bulunuyor. Ancak gerek madencilerin tavan yapan kazançları gerekse de ETH’nin güçlü duruşu ilerleyen günlerde yeni rallilerin habercisi olabilir. Tabi bu noktada BTC’nin hareketleri belirleyici olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu