Ethereum

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum fiyatı 60 dolara düşecek mi?

Ethereum’un fiyatı (ETH), fiyatın 21 günlük EMA’dan sonra başarılı bir yükseliş göstermesine rağmen hala savunmasız ve olası satış baskısına karşı dayanabilecek potansiyelde değil. Ayılar bir kez daha kontrolü ele geçirdi ve boğalar yükselmekten korkuyorlar. Kripto para piyasalarında süren yükseliş devam ederken, piyasa hacminin yükselişinin düşmesi sonrasında piyasada dengeli bir fiyat politikası başladı. Bitcoin fiyatının düşmeye başlaması sonrasında piyasa hacminin düşmesi ve buna bağlı olarak altcoin fiyatlarının düşmesi yatırımcılarda bazı panik satışlar yapmalarına sebep oldu.

Ethereum (ETH), henüz devam eden ve kısa zamanda durması beklenmeyen bir düşüş yaşıyor. Fiyat bu düşüşten sonra düşerse ve bu düşüşler sürerse, gerçek bir ölçüde fiyat düşüşleri yaşanacaktır. Bu düşüşün önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşmesi bekleniyor ve bu durum Ethereum (ETH) fiyatını gelecek aylarda 60 dolar seviyesinden daha düşük bir seviyeye indirebilir.

Piyasanın hala en ufak bir kötü habere bile güçlü bir şekilde tepki gösterdiğini gördük, bu da etrafta hala yeterince zayıf eller ve hızlı para kazanan kripto para sahiplerinin olduğu anlamına geliyor. Ethereum fiyatındaki 60 dolar beklentisinin olması piyasada bazı kripto para yatırımcılarının endişesi ile karşı karşıya kalıyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş devam ederse piyasa hacminin düşmesi ile Ethereum fiyatının düşmesi mümkün.

 

Ethereum fiyatı ne olacak?

Ethereum fiyatının olumlu veya olumsuz olarak değişip değişmeyecek olduğunu hacim ve gelecek kripto para fiyatları belirleyecek. Piyasa hacmi 200 milyar doların üzerine çıkarsa piyasada yatırımcıların beklentisi artabilir ve buna bağlı olarak Ethereum fiyatı da 60 dolar seviyesi yerine yükselebilir.

Kripto para birimleri çok fazla soruna yol açmış olabilir ve son birkaç yıldır düşüş eğilimleri ardı ardına yaşanıyor olabilir. Ethereum (ETH) başarılı olabilir veya olmayabilir, bu yüzden insanların henüz mevcut fiyatlardan Ethereum almak istemediklerini görmek mantıksızdır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu