AnalizEthereum

Ethereum Fiyat Analizi – Ethereum Almak İçin En İyi Zamanı Arıyorlar!

Ethereum en büyük 2. kripto para...

Nexo

Ethereum fiyatı hakkında soru işaretlerine yanıt arayan milyonların bu dönemde yapmayı beklediği alımlar henüz gerçek olmadı. Binlerce Ethereum sahibi insan kripto para birimi sahibi olup olmamak hakkında soru işaretlerine yanıt ararken, yatırımcılar ellerindeki kripto paraları ne zaman satış yapabileceklerini düşünerek alım yapıp yapmama konusunda kararsızlıklarını daha fazla arttırdılar. Bitcoin’in 8.759 dolar seviyesinden işlem gördüğü bu dakikalarda Ethereum 187 dolar seviyesinden kendisine alıcı ararken dönemin zirvesi olan 350 dolarlık zirvenin yaklaşık yüzde 50 altında işlem görüyor.

Haftalık grafiğe bakıldığında defalarca test edilip kırılamayan 195 dolar direnci karşımıza çıkıyor. Ardından 210 dolar seviyesinde bir direnç noktası bulunan Ethereum’da BTC hareketlerine bağlı olarak 250 dolara kadar bir yükseliş öngörülüyor.

Ethereum (ETH) Haftalık Grafik – Kaynak: Tradingview

187 dolardan Ethereum alımı yapıp yapmamak konusunda soru işaretlerine bugünlerde kesin olarak kısa vadeli alımın kazanç getirip getirmeyecek olduğu konusu soru işareti. Binlerce kripto para yatırımcısı bu konuda soru işaretlerine yanıt ararken, 187 dolardan daha çok orta ve ileri tarihli olarak yatırım yapılması ve kısa vadeli yatırımında en az 1 ay ortalaması alınarak çok fazla kazanç beklemeden yapılabileceğinin daha kazançlı olabileceği ifade ediliyor.

Kasım ayında ve ileriki dönemde yükselmesi beklenen BTC’de eğer 9000 dolar kırılırsa ETH’nin de 200 dolar direncini kıracağı öngörülüyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı