Kripto HaberleriEthereumEthereum Fiyatı 1 Günde 20 Doların Üzerinde Yükseldi!

Ethereum Fiyatı 1 Günde 20 Doların Üzerinde Yükseldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son 24 saat içerisinde en fazla değer kazanan kripto para birimleri arasında ilk sıralarda kendisine yer bulan Ethereum, dün 450 dolar seviyelerinden alıcı ararken, bugün ise 470 dolar net seviyesinden alıcı ve satıcılar arıyor. 453 dolar direncinin kırılmasının ardından yatırımcıları 500 dolar seviyesine odaklanırken, %8.01 oranında değer kazanan lider altcoin Ethereum’un gelecek günlerde daha iyi performans gösterip göstermeyeceği ise büyük bir soru işareti.

Ethereum’un 470 dolar seviyesine yükselmesi bazı yatırımcıları sevindirirken, 450 dolardan alım yapmayan bazı yatırımcıları ise hayal kırıklığına uğrattı. Bazı yatırımcılar dün 450 dolar seviyesinden alıcı arayan ETH’nin 433 dolarlı seviyelere düşeceğini iddia etmiş ve piyasada beklenmedik bir yükselişin bu dönemde mümkün olamayacağı iddiasında bulunmuşlardı.

1 günde 20 doların üzerinde yükseliş gören Ethereum özellikle de 500 dolar hedefini tutturabilecek mi merak konusu.

*Ethereum fiyatı borsadan borsaya değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları