Ethereum

Ethereum Fiyatı 1 Günde 20 Doların Üzerinde Yükseldi!

Ethereum fiyatı son zamanlarda Bitcoin'den bağımsız olarak değer kazanmaya devam ediyor.

Son 24 saat içerisinde en fazla değer kazanan kripto para birimleri arasında ilk sıralarda kendisine yer bulan Ethereum, dün 450 dolar seviyelerinden alıcı ararken, bugün ise 470 dolar net seviyesinden alıcı ve satıcılar arıyor. 453 dolar direncinin kırılmasının ardından yatırımcıları 500 dolar seviyesine odaklanırken, %8.01 oranında değer kazanan lider altcoin Ethereum’un gelecek günlerde daha iyi performans gösterip göstermeyeceği ise büyük bir soru işareti.

Ethereum’un 470 dolar seviyesine yükselmesi bazı yatırımcıları sevindirirken, 450 dolardan alım yapmayan bazı yatırımcıları ise hayal kırıklığına uğrattı. Bazı yatırımcılar dün 450 dolar seviyesinden alıcı arayan ETH’nin 433 dolarlı seviyelere düşeceğini iddia etmiş ve piyasada beklenmedik bir yükselişin bu dönemde mümkün olamayacağı iddiasında bulunmuşlardı.

1 günde 20 doların üzerinde yükseliş gören Ethereum özellikle de 500 dolar hedefini tutturabilecek mi merak konusu.

*Ethereum fiyatı borsadan borsaya değişebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu