Kripto HaberleriEthereumEthereum Fiyatı 188 Doları Gördü, 200 Dolar Yakın Olabilir!

Ethereum Fiyatı 188 Doları Gördü, 200 Dolar Yakın Olabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatında bugün tüm diğer kripto para birimlerine göre daha iyi bir performans göstermiş olması yatırımcıların daha fazla kazanç elde etmesi ile sınırlı kalmadı ve daha fazla yatırımcıyı Ethereum almaya ikna eden yeni bir gelişme oldu.

Ethereum fiyatı 188 dolara yükselirken beraberinde yatırımcılar kazanç için daha fazla yatırım yapmaya başladılar ve 190 dolar direnci biraz zorlu bir fiyat noktası olsa bile yatırımcılar 200 dolara sadece 12 dolar eksik kalması ile birlikte Ethereum’un yükseliş yaşayabileceğine inanmaya başladılar.

Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin ne kadar süre devam edeceğine bağlı olarak eğer ki 10.700 dolar seviyesi görülür ise yatırımcılar daha fazla Ethereum’dan kazanç elde edip Bitcoin’e oranla neredeyse aynı veya daha yüksek kazanç elde edebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları