Ethereum

Ethereum Fiyatı 245 Dolara Yükseldi! Günlük Kazanç Yüzde 11

Ethereum fiyatı geç saatlerde 245 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Yakın bir zamanda altcoinlerde bir hareketlilik olacağı ve bu hareketin tetikleyicisinin de ETH olacağı sıkça konuşuluyordu. Yayın saatine göre 245 dolar seviyelerine kadar yükselen ETH, kendisinden beklenilen yükselişi nihayet yapmış oldu.

Gün içerisinde yüzde 11 seviyelerinde yatırımcısına kar ettiren Ethereum, diğer altcoinlerin de hareket etmesinde büyük bir rol oynadı.

Ethereum fiyatının son birkaç gün içerisinde 220 dolar seviyesinden 245 dolar seviyesine yükselmesi özellikle yatırımcıların dikkatini çekerken, kısa vadede yaşanan bu yükselişin nedeni olarak Hong Kong ve Çin olayları gösteriliyor. Çin merkezli kripto para birimi yatırımcılarının özellikle de Ethereum’u tercih ettikleri ve bu sebeple ciddi bir yükseliş olduğuna yönelik uzmanların açıklamaları mevcut.

Öte yandan ETH’nin bu yükselişinden sonra Bitcoin hakimiyetinin de yüzde 65 seviyelerine kadar düştüğü dikkatlerden kaçmıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı