Ethereum

Ethereum Fiyatı 390 Dolara kadar Geriledi! – 350 Dolar İddiaları Gündemde

Ethereum fiyatı gün içerisinde 400 dolar seviyesinin altına geriledi.

Ethereum fiyatında son dönemde yaşanan gelişmeler kripto para birimi analistlerini bile şoke etmişti. Analistler ve kripto para birimi yorumcusu kimseler 480 doları aşan fiyatı ile Ethereum’un 500 dolar sınırına doğru hızla ilerlediğinden söz etmiş, milyarlarca dolarlık piyasa hacmi artışının ise yatırımcıların dikkatinden kaçmadığını, yatırımcıların alım taleplerinde rekor üzerine rekor kırıldığını söylemeye başlamışlardı.

Ancak işler değişti ve Ethereum bugün kazandırdığından daha fazla kaybettirdi. Özellikle 480 dolar seviyesinden alım yapan yatırımcılarına büyük oranda kayıp yaşatan Ethereum’un, bu düşüş ile beraber 450 doları geri dönüş noktası olarak gören yatırımcıları hayal kırıklığına uğrattığı belirtildi.

394 dolara kadar gerileyen Ethereum, bu dakikalarda 403 dolar seviyesinden kendisine alıcılar arıyor. Ancak çoğu yatırımcı alım konusunda istekli değil.

Ethereum fiyatını güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/fiyat-takibi/ETH/ethereum/

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu